Sayın Velimiz,

MENAR EĞİTİM SETİ:

Farenizi büyük resmin üzerinde gezdirerek eğitim materyallerini yakın planda inceleyebilirsiniz.

Çocuğunuzu Menar eğitimi için bir kuruma kaydettirdiğinizde, alacağınız öğrenci seti, resimlerde görüldüğü gibi çanta, Menar logolu abaküs, mental kart, ve kapaklarında barkod ve hologramlı bandrol bulunan 8 kitaptan oluşur. Size verilenleri yandaki resimlerle karşılaştırabilirsiniz.

Sayın Velimiz, Menar programını uygulayan kurumların tümü, kurumumuzdan bağımsız, kendi nam ve hesabına çalışan işletmelerdir. Bu nedenle, çocuğunuzu kaydettirdiğiniz kurumla yapacağınız her türlü sözleşme, para alışverişi, yalnızca veli olarak sizi ve çocuğunuzu kaydettirdiğiniz kurumu bağlar. Bu ilişkide firmamız (Menar Ltd Şti) taraf değildir ve hiçbir sorumluluğu yoktur.

ONLİNE EĞİTİM ŞİFRESİ:

Yukarıdaki set içeriği kitapların yanı sıra Menar eğitiminin en önemli unsuru evde çocuğun çalışacağı Online Eğitim Platformudur. Kayıt aşamasında şube çocuğu sisteme girer girmez, kullanıcı adı ve şifre sistem tarafından otomatik olarak verilir. Çocuğunuzun kullanıcı adı ve şifresini kurum yetkililerinden hemen isteyiniz.ŞİFRENİZİ KONTROL EDİNİZ.

Verilen kullanıcı adı ve şifre ile Online Platform’a giriş yapılabildiğinden emin olmak için yandaki linke tıklayınız ve Online Eğitim Platformuna giriş yapınız.

Platform Giriş