Zekanın Anahtarı Menar®

Beyin zekanın konağıdır. Sürekli artan öğrenme gücümüzün, bellek, dikkat, odaklanma, algılama ve hayal etme becerilerimizin de kaynağıdır.

Menar zekanın anahtarını kullanarak harika beyinler yaratıyor. Bizler eğitim merkezimizde çocukların bilişsel ve akademik performanslarını güçlendirmek için bilimsel araştırmalara dayalı yöntemler kullanıyoruz. Bu mükemmel mental aritmetik programının, çocukların eğitimlerinin her alanında başarılı bir şekilde ilerlemelerine katkıda bulunacağına inanıyoruz.

Türkiye'de abaküs mental aritmetik programını uygulayan tek kurum olan Menar, ülkemizde ve dünyada en önemli eğitim markalarından biri olmaya adaydır. Programımızı modern teknoloji ile donanmış mekanlarda multimedya araçları ve teknikleri ile uygulamaktayız. Türkiye'mizin gelecek kuşaklarını oluşturacak bugünün miniklerinin daha zeki ve yetkin bireyler olarak yetişmelerini sağlayacak mükemmel bir sistemi ülkemizde kurmuş olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Başarı, bu güçlü zihinsel gelişim programının, kaçınılmaz bir ürünü olacaktır.

Sizi bu yepyeni ve hızla gelişen organizasyona katılmaya ve Menar'ın beyin gelişim programını ülke ve dünya çapında yaymak için iş birliğine çağırıyoruz.

Sevgi ve saygılarımla,

Halit Şen

Menar®
Mersin